Bulut Bilişim Kampı başlıyor

  • Eklenme Tarihi :30.09.2023 | 12:37
  • Muhabir :

MUHABİR: ALİ GÖRÜN

Bulut Bilişim Kampı başlıyor

Türk Telekom, gençlere, bulut bilişiminin tüm yönleriyle sunulduğu Bulut Bilişim Kampı'nın üçüncü dönemi için başvuruların açıldığını duyurdu.  Bu yıl ilk üçe girenlerin toplamda 95 bin TL ödül kazanacağı kamp için kayıtlar 8 Ekim'e kadar devam edecek.

 

Gelişim Üssü çatısı altında Türk Telekom Akademi'nin eğitmen kadrosundan eğitim imkanları, ödüllü yarışmalar, alanında uzman isimlerden mentorluk ve erken kariyer fırsatlarıyla gençleri buluşturan Türk Telekom'un Bulut Bilişim Kampı üçüncü dönemi başlıyor. Kasım ayında gerçekleştirilecek kamp için başvuru süreci 8 Ekim'e kadar devam edecek. Kampa kabul edilen katılımcılar alanında uzman isimlerden çevrim içi ve yüz yüze eğitim alma fırsatı bulacak.

BAŞVURU VE KAMP SÜRECİ

 Bulut Bilişim Kampı web sayfası üzerinden çevrim içi olarak yapılacak başvuru sürecinde tüm değerlendirme aşamalarını başarıyla geçen adaylar, Bulut Bilişim Kampı'na katılmaya hak kazanacak. Katılımcılar; bulut bilişim, yapay zeka, yazılım geliştirme ve nesnelerin interneti alanlarından ilgi duydukları Capture the Flag (Bayrağı Yakala) uygulamasına katılarak geleceğin teknolojilerini 'dene-yap' yaklaşımı ile deneyimleyecek.

 İLK ÜÇE GİRENLERE TOPLAM 95 BİN TL ÖDÜL

 Bulut Bilişim Kampını başarıyla tamamlayan tüm katılımcılar, katılım belgesi; tüm değerlendirme süreci sonunda dereceye giren katılımcılar ise başarı sertifikası almaya hak kazanacak. Ayrıca, kamp sonundaki proje yarışması ve kamp boyunca gösterdikleri performans açısından değerlendirilecek katılımcılardan birinciye 50 bin TL, ikinciye 30 bin TL, üçüncüye 15 bin TL olmak üzere toplamda 95 bin TL ödül verilecek. Lisans 3., 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri ile en fazla 2 yıl önce bir lisans programından mezun olan ve bulut bilişim alanına ilgi duyan gençler 8 Ekim'e kadar şirketin internet adresi üzerinden başvuru yapabilir.

Son Eklenen FİRMA HABERLERİ Haberleri

Cerave

Cerave

29.05.2024

Mini Fırın Fiyatları
DÖKME ZEYTİNYAĞI İHRACATI SERBEST BIRAKILMALI
Endüstriyel Soğutma Cihazı
Maybelline

Maybelline

28.05.2024

GoPro

GoPro

28.05.2024