BU LEZZETE KİM HAYIR DİYEBİLİRKİ?

  • Eklenme Tarihi :23.07.2023 | 00:14
  • Muhabir :

Etçim Kemal Kaldığı Yerden Devam

BU LEZZETE KİM HAYIR DİYEBİLİRKİ?

Bölgemizde et lezzetleri denildiğinde ilk akla gelen ve Damaklarda iz bırakan enfes lezzetlerin adresi olarak bilinen Etçim Kemal hizmetine hız kesmeden devam ediyor.

Asrın felaketi sonrası verdiği zorunlu aradan sonra kendi imkanları ile kısa sürede toparlanarak Prime Mall karşısında faaliyetlerine  başlayan Etçim Kemal artık Afad İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısındaki nezih mekanında hizmet veriyor.

Hizmete başladığı yılından günümüze kadar kalitesinden ve damak çatlatan et lezzetlerinden asla taviz vermeyen ve günden güne menüsüne eklediği yeni lezzetler ile müşterilerinden tam not almayı başaran Etçim Kemal sektöründe zirvedeki yerini koruyan başarılı bir işletme olarak biliniyor.

Günlük kesim taze etleri ve bu etleri lezzete dönüştürdüğü muhteşem lezzetleri ile büyük beğeni toplayan Etçim Kemal’in işletmecisi  üçüncü kuşak olarak mesleğini en güzel biçimce icra eden Kemal Dereci ,Bir dönem sektöre damgasını vurmuş dayısının  yanında mesleğe başlamış ve yaklaşık 43 yıldır da işini en güzel biçimde yapan müşterilerinden takdir alan bir isim.

Hepimize büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Kemal Dereci açıklamasında:” Tarifi mümkün olmayan büyük acıları yaşadığımız asrın felaketini yaşadık. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ,geride kalanlara ise sabırlar diliyorum. Etçim Kemal olarak Ramazan ayından itibaren kendi imkanlarımız ile hizmetimize devam ettik. Kısa bir süre önce de Afad İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısındaki yeni mekanımıza taşınarak daha nezih bir ortamda hizmete başladık. Kalitesinden asla taviz vermeyen işletmemizde Hatay mutfağının yöresel lezzetlerinin başında yer alan Tepsi Kebabı, Kağıt Kebabı başta olmak üzere bir çok et lezzetini ve yine alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanan Kuşbaşı, Kıyma ve Izgara çeşitlerimiz ile en leziz yemekleri müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Yakın bir süre zarfında aldığımız talepler doğrultusunda et ve baharat kıvamı ile üretimini gerçekleştirdiğimiz  sertleşmeyen ,kıvamını koruyan  ve yılın 12 ayı gönül rahatlığı ile tüketilebilen kasap sucuğu üretimine de başlayacağız.

Etçim Kemal lezzetlerini özleyen herkesi Prime Mall karşısı Afad İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısındaki iş yerimize bekliyoruz.” dedi.