BU KÖFTE LEZZETİ BAMBAŞKA

  • Eklenme Tarihi :13.06.2022 | 11:21

Bazen bir öğün yemeği olarak bazen de aperatif olarak tükettiğimiz bu lezzeti yüzde yüz et olarak müşterilerine sunan Night Tost & Köfte müşterilerine bu köfte lezzeti gerçekten bambaşkaymış dedirtiyor.

BU KÖFTE LEZZETİ BAMBAŞKA

Antakya köftesini sevmeyenimiz yoktur.Bazen bir öğün yemeği olarak bazen de aperatif olarak tükettiğimiz bu lezzeti yüzde yüz et olarak müşterilerine sunan Night Tost & Köfte ,Müşterilerine bu köfte lezzeti  gerçekten bambaşkaymış dedirtiyor.Atatürk caddesinde hizmet veren Night Tost & Köfte günün her saatinde gördüğü yoğun ilgi ile bilinen bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.Kullandığı etin kalitesine ilave olarak baharatlarının tazeliği ve diğer ürünlerinin en kaliteli markalardan seçilerek sunum yapılan Night Köfte tadanlardan tam not almayı sürdürüyor.

 

100 Gram Net  Yüzde Yüz Et ile hazırladıkları Night Köfte lezzeti ile sektörde hedefledikleri noktaya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Night Tost & Köfte işletme sahibi Mehmet Damar yaptığı açıklamasında : “ İlk günden itibaren fark yaratan işletmemiz Night Köfte ile yine farkını ortaya koymayı başarmıştır.Alanında yılların deneyimli ustası tarafından hazırlanan Night Köftelerimizde Et,Baharat ve Özel sosumuz kullanılmaktadır.Etlerimiz sektörün en başarılı firmalarından biri olan Canbulat kasabından gelmektedir.Tadanların muhakkak elinize sağlık harika bir lezzet bu dediği Night Köftemizi marka haline getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.Yenilediğimiz salonumuz ve balkonumuzda müşterilerimize servis etmeye başladığımız bu muhteşem lezzet aynı zamanda gece 03:00 saatine kadar servis elemanlarımız tarafından hızlı bir biçimde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Lezzetine son derece güvendiğimiz Night Köftemizi hala tatmayan varsa işletmemize bekliyoruz.”dedi.

Night Köfte lezzetini çok beğendiklerini ifade eden Metin Kardeş, Arkadaş grupları ile birlikte sık sık bu muhteşem lezzeti tatmaya geldiklerinin altını çizerek kendilerine böylesine alışılagelmiş köfte lezzeti dışında leziz mi leziz köfte lezzeti sunan Night Tost&  Köfte ekibine teşekkür etti.

Night Köfte  sipariş vererek muhteşem lezzet ile tanışmak istiyorum diyorsanız 0326 214 66 55, 0552 214 66 55 telefon numaralarını arayarak siparişinizi verebilirsiniz. (TALİP KÖLEOĞLU)