Bu Kampanya Kaçmaz!

  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 | 09:49
  • Muhabir :

Üç Eğitim Tek Fiyat….

Bu Kampanya Kaçmaz!

Alanında uzman eğitimciler tarafından yaklaşık 250 dalda yüksek kalitede eğitimler sunan Destan Akademi, Mesleki eğitim bilgilendirme programları,Eğitim sertifika programları ve dil kursları için düzenlediği muhteşem kampanyası ile sektörde bir kez daha farkını ortaya koymayı başardı.Kısa bir süreliğine geçerli olacak olan kampanyada seçilecek 3 eğitim sertifikası tek sertifika fiyatına alınabilecek.Oldukça uygun olan kampanya ilk günden yoğun talep görmeye başladı.

Oldukça uygun olan kampanyalarından yararlanmak üzere ilgilenenleri eğitim kurumlarına beklediklerini ifade eden genç ve başarılı işletmeci İsmail Genç yaptığı açıklamada :” “Hayallerinize Birlikte Ulaşalım” sloganı ile çıktığımız yolda sayısız kursiyerimizi sertifika sahibi yaptık. Gördüğümüz yoğun ilgi neticesinde bizlerde teşekkür anlamında böyle bir kampanya düzenleyerek daha uygun fiyata daha fazla sertifika alınması konusunda bir çalışma başlattık. Mesleğinde uzmanlaşmak isteyenler,Eğitimini yurt dışında devam ettirmek isteyen öğrenciler ,Aynı şekilde Türkiye’de herhangi bir üniversitede eğitim almak isteyen yabancı uyruklular, Aile Birleşimi Sınavına hazırlananlar, Türkçe öğrenmek isteyen yabancı uyruklular  ve daha bir çok dalda eğitimin merkezi olan Destan Akademinin düzenlediği bu kampanyanın oldukça avantaj sağladığını bir kez daha yineleyerek ilgilenen herkesi eğitim merkezimize bekliyoruz.Ayrıca yaptığımız tüm eğitimlere yer verdiğimiz ve kampanyamız hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı www.destanakademi.com  sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.”dedi.

E-Devlet ,M.E.B v Üniversite onaylı sertifikaları öğrencilerine sunan Destan Akademi güvenilir ve saygın bir eğitim kurumu olan ve Cebrail mahallesi Cumhuriyet caddesi Lise sokak No:4/B adresinde faaliyet gösteren Destan Akademiye 0 326 214 15 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (TALİP KÖLEOĞLU)