Bir Dondurma Bu Kadar Meyveli Olmamıştı

  • Eklenme Tarihi :28.06.2022 | 10:27

Yaz mevsiminde olduğu kadar kış mevsiminde de tükettiğimiz enfes tatlı Dondurma special sunumlar ile karşımızda olmaya devam ediyor.

Bir Dondurma Bu Kadar Meyveli Olmamıştı

İşte onlardan bir tanesi Mehmet Usta’nın Kivi, Muz, Şeftali, Armut, Ananas, Üzüm, Erik, Kayısı, Kiraz, Karpuz, Kavun ve daha bir çok meyveyi içerisine katarak hazırladığı “Atom” dondurma şifa deposu olmasının yanında muhteşem lezzeti ile de en çok tercih edilenler arasına girmeyi başardı.

60 yıl bu işi en güzel biçimde yapan Amcasından öğrendiği mesleğinde günden güne kendini geliştirerek tam not almayı sürdüren Mehmet Usta special lezzetleri ile sektörde fark yaratmayı sürdürüyor.

Uzun araştırmalar ve çalışmalar neticesinde hazırladığı “Atom” dondurmanın gördüğü yoğun ilginin kendisini çok fazla mutlu ettiğini söyleyen Mehmet Usta,14 yıldır hizmet verdiği Vali Göbeğindeki mütevazi  tezgahında gece 02:00 ‘e kadar hizmet verdiğinin altını çizerek yenilikler yapmaya devam edeceğini belirtti. Mehmet Usta:” Geçtiğimiz yıllarda meyveli olarak müşterilerime sunduğum haytalı lezzeti çok beğenilince neden böyle lezzetli bir dondurma yapmıyorum diyerek başladığım araştırmalar neticesinde Atom dondurmayı ürettim.Sektörde yılların deneyimine sahip olan amcamdan aldığım bayrağı en iyi biçimde taşımak adına special sunumlar yapmaya devam ettiğim tezgahımda son sunumum olan Atom Dondurma beklediğimizin çok çok üzerinde ilgi gördü.Meyvelerin en güzellerini ve en tazelerini alarak yaptığım efsane lezzette kar marjını çok yüksek tutmayarak az kar ile satışa sunuyorum. Hijyen ve müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımdır.Diğer lezzetlerimizde olduğu gibi Atom Dondurmamızı da tadanların müptelası olduklarını ve sık sık bu lezzeti tatmak üzere tezgahımıza geldiğini söyleyebilirim. Fiyatlarımızın uygunluğu da bir başka beğeni toplayan özelliğimizdir. Herkesi bu muhteşem lezzeti tatmak üzere Vali Göbeğinde ki stantımıza bekliyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)