Bez Sucukta Narlıca Kasabından 20 Yıllık Deneyim

  • Eklenme Tarihi :17.12.2022 | 00:32

Narlıca Kasabı havaların soğuması ile talebin arttığı kasap sucuğunun yanında 20 yıldır müşterilerine sunduğu Bez Sucuk lezzeti ile farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Bez Sucukta Narlıca Kasabından 20 Yıllık Deneyim

Antakya Yavuz Selim Caddesi’nde kasap-fırın hizmeti veren ,  Tepsi ve kağıt kebabı, lahmacun, etli, pide konusunda en çok tercih edilen mekanlardan biri olan Narlıca Kasabı havaların soğuması ile talebin arttığı kasap sucuğunun yanında  20 yıldır müşterilerine sunduğu Bez Sucuk lezzeti ile farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Mermerşahi denilen bezlerden hazırlanan torbalara %100 dana etinden hazırlanan sucuk hamurunun doldurulması ile yapılan meşhur bez sucuk,  muhteşem lezzeti  sofralarınıza renk katan bir lezzet olarak biliniyor.

1993 yılından bu güne kalite ve hizmetten ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Narlıca Kasabı İşletmecisi Mehmet Ali Nar, Kasap Sucuğu  imalatının hemen hemen tüm kasaplarda yapıldığını ancak bu işte iddialı olduklarını ifade ederek marka olacaklarını altını çizdi. Yaptıkları kasap ve bez  sucuklarının   yüzde 100 dana etinden yapıldığını vurgulayan Nar, Sinirleri ve kıkırdakları tamamen temizlenmiş dana etlerinin  tuz ve çeşitli baharatlarla kıyma makinesinde çekilerek Hijyenik koşullarda üretilen sucukların  gerçek bağırsaklara dolum yapılmakta olduğunu ve sucukları bir kez tadanların bu lezzetten vazgeçemeyeceklerini ifade etti.

İnsan sağlığı  , et ve et ürünleri tüketiminde hiç bir hatayı kabul etmez diyen Nar, “Bunun bilincini yaşatan Narlıca Kasap, hiç bir zaman değişmeyecek kalite çizgisinin en önemli sebeplerinden biri, böylesine büyük bir sorumluluğu sonuna kadar taşımasından kaynaklanmaktadır. Lezzet, sağlık,  hijyen ve kalitesinden ödün vermeyen bir işletme politikasına sahiptir. ”şeklinde konuştu.

Deneyimli ve alanında uzman personeli ile Hizmet kalitelerini  bir üst seviyeye çıkarmak için çalıştıklarını ifade eden Mehmet Ali Nar, bugüne kadar vermiş oldukları destekler ile bir marka olmalarını sağlayan müşterilerine teşekkür etti. (TALİP KÖLEOĞLU)