Başarılı İş Kadını Güden’in Yeni Hamlesi

  • Eklenme Tarihi :21.09.2023 | 10:43
  • Muhabir :

“ASİ KAPORTA BOYA BOYASIZ ONARIM GÖÇÜK DÜZELTME MERKEZİ”

Başarılı İş Kadını Güden’in Yeni Hamlesi

Asrın felaketini yaşadığımız 6 şubat depremine kadar Kaliteli hizmet ilkesiyle hizmet verdiği inşaat sektöründe marka işletme durumunda olan Asi Dekor’un başarılı işletmecisi Gökben Güden ,Deprem sonrası hiç ara vermediği çalışmalarına İskenderun mağazasında devam etmesinin yanında Asi Group bünyesinde Malatya’da açtığı Asi Kaporta Boya Boyasız Onarım Göçük Düzeltme Merkezi ile sektöre oldukça iddialı bir giriş yaptı.
Deprem nedeniyle araçlarında oluşan hasarların onarımı için Asi Kaporta Boya  Boyasız Onarım Göçük Düzeltme Merkezinin yolunu tutan vatandaşlar alanında deneyimli personellerin sunduğu kusursuz hizmete tam not verdiler.
Asi Group Yönetim Kurulu Başkanı Gökben Güden yaptığı açıklamasında:” Hatay’da uzun yıllar başarılı bir biçimde hizmet veren firmamız  yeni hamlesi olan Kaporta Boyasız Onarım Göçük Düzeltme Merkezi ile şuan en fazla ihtiyaç duyulan bir alana hizmet vermektedir. Tamamı tecrübeli ve eğitimli personellerden oluşan ekibimiz şu ana kadar sunduğu hizmeti ile kalitelisini gözler önüne sererken kısa sürede en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızda hasarlı parçayı değişmek yerine  onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak önceliğimizdir. Bu anlamda konusunda uzman ve gelişen teknolojileri sürekli takip eden ekibimizle Kaporta,Boya, Boyasız Onarım ve Göçük Düzeltme konusunda en iyi hizmeti verebilmek adına var gücümüz ile çaba harcamaktayız. Antakya ve çevresinden çok sayıda araç sahibi Malatya’da ki işletmemize gelmektedir. Araçlarında Kaporta, Boya,Boyasız Onarım ve Göçük Düzeltme konusunda ihtiyaç olan tüm araç sahiplerini işletmemize bekliyoruz.”dedi.
Asi Kaporta Boya  Boyasız Onarım Göçük Düzeltme Merkezi randevu telefonu 0 535 025 44  51. (SELVİ KADIOĞLU)

Son Eklenen FİRMA HABERLERİ Haberleri

Cerave

Cerave

29.05.2024

Mini Fırın Fiyatları
DÖKME ZEYTİNYAĞI İHRACATI SERBEST BIRAKILMALI
Endüstriyel Soğutma Cihazı
Maybelline

Maybelline

28.05.2024

GoPro

GoPro

28.05.2024