Bakımcı İnşaat Sektöre Hızlı Girdi

  • Eklenme Tarihi :30.07.2023 | 01:11
  • Muhabir :

Yapı Malzemeleri imalat ve satışı konusunda Almanya,Fransa ve Türkiye’nin en önemli markalarını bünyesinde bulunduran Bakımcı İnşaat uygun fiyatları ve hızlı ürün tedariği ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Bakımcı İnşaat Sektöre Hızlı Girdi

 

1970’li yıllardan günümüze Lojistik sektöründe verdiği başarılı hizmetler ile marka kuruluş haline gelen Bakımcı Lojistik,Asrın felaketi diye adlandırılan 6 Şubat depremi sonrasında bölgede duyulan ihtiyaç doğrultusunda hamle yaptığı inşaat firmaları ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. Yapı Malzemeleri imalat ve satışı konusunda Almanya,Fransa ve Türkiye’nin en önemli markalarını bünyesinde bulunduran Bakımcı İnşaat uygun fiyatları ve hızlı ürün tedariği ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Deprem sonrası vatandaşlarımızın yoğun talebi ile karşı karşıya kalan Prefabrik evler için Alçıpan çeşitleri ,Sandviç panel çeşitleri,Bordex,Betopan,OSB levha,Taşyünü ve Strafor başta olmak üzere boyalı-boyasız profil demir, köşebent demir,Isı yalıtım ürünleri,Mantolama malzemesi,Duvar ve Tavan C/U profilleri,Gaz beton/Tuğla/Bims,Şıngıl çatı malzemesi,Vida çeşitleri ile İnşaat sektöründe her nevi inşaat malzemesi satışı yapan Bakımcı İnşaat geniş ürün yelpazesinin yanı sıra yeterli stok durumu ile ihtiyaçlara anında cevap veren bir işletme olarak da çıkıyor karşımıza.

“Bizden fiyat almadan karar vermeyin” diyerek sözlerine başlayan Bakımcı İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bakımcı açıklamasında:” Öncelikle yaşadığımız büyük felaketten dolayı herkese büyük geçmiş olsun diyorum.Herkeste olduğu gibi bizde de derin yaralar bırakan 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyoruz.

Ülkemizde ve Yurtdışında uzun yıllardır başarılı bir biçimde faaliyet gösteren Bakımcı Lojistik ,Deprem sonrası ortaya çıkan ihtiyaç ve bölgede kalan vatandaşlarımızın taleplerine cevap verebilmek adına hızlı bir biçimde İnşaat sektörüne girme kararı almıştır.Bir çok işletmenin zarar görerek faaliyet yapamadığı sektörde alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte yer almamız sektöre de canlılık getirmiştir.

Her nevi inşaat malzemesini bulundurduğumuz firmamızda Almanya ,Fransa ve Türkiye’nin önemli markalarını bulundurmaktayız.Teslimatlarımız gününde yapılmaktadır.Bunu şunun için ifade ettim sektörde ciddi anlamda bir malzeme sıkıntısı yaşanmaktadır.Güçlü bir firma olarak bizler yaptığımız yatırım ile stoklarımızı maximum seviyede tutarak tüm ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflemiştik bunuda başardık şükürler olsun.

Alçıpan çeşitleri ,Sandviç panel çeşitleri,Bordex,Betopan,OSB levha,Taşyünü ,Strafor , boyalı,boyasız profil demir, köşebent demir,Isı yalıtım ürünleri,Mantolama malzemesi,Duvar ve Tavan C/U profilleri,Gaz beton/Tuğla/Bims,Şıngıl çatı malzemesi,Vida çeşitleri ile İnşaat sektöründe her nevi inşaat malzemesini bulunduran Bakımcı İnşaat’a bekliyoruz.

Ayrıca yakın bir zaman zarfında Samandağ başta olmak üzere bir çok yerde şubelerimizi de açmayı planlıyoruz.”dedi.

Bakımcı İnşaat Maşuklu mahallesi Asi 2 caddesi No:26 adresinde faaliyet gösteriyor.İşletmeye 0 546 761 27 05 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (Haber Merkezi)