Azim Döner&Köfte Açıldı! - Hatay Gazetesi

Azim Döner&Köfte Açıldı!

  • Eklenme Tarihi :21.09.2022 | 10:22
  • Muhabir :

Alanında uzman kadrosu ile damak zevkine düşkün olanlara hizmet verecek olan Azim Döner&Köfte düzenlenen muhteşem açılış töreni ile hizmete açıldı.

Azim Döner&Köfte Açıldı!

Yoğun katılım ile gerçekleşen açılış programına Siyaset,Spor,Sanat ve İş dünyasından bir çok seçkin davetli katılım gösterdi. Mustafa Eraslan işletmeciliğinde faaliyet gösterecek olan Azim Döner&Köfte’de Tavuk dönerinden kepse pilavına,Antakya Köftesinden Kağıt kebabına,Hamburgere,Çorbaya ve Sütlaç’a tüm lezzetleri en leziz halleri ile bulabileceksiniz.

“Lezzet Durağınız” parolası ile vira bismillah dedikleri  yeni işletmelerini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen genç işletmeci Mustafa Eraslan yaptığı açıklamada:” Bir süredir çalışmalarını sürdürdüğümüz işletmemizi en iyi şef kadrosu ve en leziz sunumlar ile faaliyete geçirmenin heyecanı ile bugünden itibaren çalışmalarımıza start vermiş bulunuyoruz.Özel olarak seçtiğimiz şeflerimizin ellerinden Tavuk döneri,Antakya Köftesi,Kepse Pilavı,Hamburger,Çorba ve Sütlaç ile başladığımız menümüzü günden güne arttırmayı planlıyoruz.Bu konudaki en büyük güvencemiz şeflerimizin sektördeki deneyimli isimlerden oluşmalarıdır.Bizler işletmeci olarak istenilen tüm ürünleri en kalitelisinden ve doğalından alarak mutfağımıza teslim etmekteyiz.Hal böyle olunca da müşterilerimize sunulan lezzetler de fevkalade olmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve Hijyen olmazsa olmazımızdır.Açılışa özel fiyatlar ile bir süre daha satışa devam edeceğimiz işletmemizde muhteşem lezzetlerimizin tadına bakmak üzere herkesi iş yerimize bekliyoruz.”dedi. Açılışa özel Gel Al’da Tavuk Dönerini 20 TL,Antakya Köftesini 20 TL ve Kepse Pilavını 15 TL’ye müşterilerine sunan Azim Döner&Köfte aynı zamanda evlere ve işyerlerine servis yapmaktadır.

Odabaşı mahallesi Şehit Polis F.Tolga Özer sokak Ürgen Paşa Muhtarlık ilerisi kapı no :12/A adresinde faaliyet gösterecek olan Azim Döner&Köfte’nin sipariş telefonu 0  530 544 00 31. (TALİP KÖLEOĞLU)