ASAŞ’A ALTIN YILDIZ

  • Eklenme Tarihi :16.04.2022 | 00:33

Dünyanın önde gelen otomotiv markalarından Fort Otosan, düzenlenen ödül töreninde Asaş Filtre’yi en yılın iyi imalatçısı olarak belirledi ve altın yıldız ödülünü verdi.

ASAŞ’A ALTIN YILDIZ

 Ford Otosan’ın geleneksel Tedarikçi Zirvesi etkinliği kapsamında yapılan ödül töreninde, global arenadaki hızlı büyümesine ve uluslararası düzeyde takdir ve beğeni kazanan araçlar üretmesine katkıda bulunan en başarılı tedarikçilere çeşitli kategorilerde ödüller verildi. Düzenlenen ödül töreninde Asaş Filtre Yılın İmalatçısı-2021 Altın Yıldız Ödülü’nü aldı.

IŞIKSAÇAR‘IN ELİNDEN ALDI

Ford Otosan’ın teslimat performansı, kalite puanı, yeni projelerdeki problem çözme kabiliyeti gibi kriterleri referans alarak Türkiye’deki tedarikçilerini değerlendirdi. Değerlendirme sonucu verilen ödülü Asaş Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen, Ford Otosan Satış sonrası mühendislik ve Satın Alma Müdürü Barış Işıksaçar‘ın elinden aldı.

Ödül töreninde Ford Otosan Satış sonrası mühendislik ve Satın Alma Müdürü Işıksaçar, Asaş’ın, filtre üretiminde dünyanın sayılı şirketleri arasında yerini aldığını hatırlatarak bu performansından dolayı Yönetim kurulu Başkanı Göçmen’i kutladı.

Yönetim kurulu Başkanı Göçmen de,  bu ödülün kendilerine daha büyük bir sorumluluk getirdiğine vurgu yaparak “Alanımızdaki liderliğimizi pekiştiren bir ödüldür. Tüm çalışanlarımızın desteğiyle aldığımız bu ödülden dolayı mutluyuz” diye konuştu. (Haber Merkezi)