Altıneller Vestel’den Bayrama Özel Kampanya

  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 | 10:21

Altıneller Vestel Kurban Bayramı öncesi başlattığı Vestel Kıyma Makinesi kampanyası ile bayramda damaklarda tat bırakan lezzetler bırakmayı hedefliyor.

Altıneller Vestel’den Bayrama Özel Kampanya

Kurban Bayramlarında mutfaklardaki vazgeçilmez unsurlardan olan kıyma makinesinin uygun fiyatlı kampanyası gördüğü yoğun ilgi ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

 

Kurban Bayramında etlerinizi Vestel Kıyma Makinesi en leziz hallere getirebilirsiniz diyerek sözlerine başlayan Altıneller Vestel Kurumsal Satış  Müdürü Reşit Arıcıoğulları  açıklamasında:” Bir süredir devam eden kampanyanın tüm şubelerde yoğun ilgi gördüğünü belirtmek isterim. Vestel Kıyma Makinemiz sektörde kendisini kanıtlamış bir ürün olarak bilinmektedir. Dakikada 2,5 kg  Kıyma Performansı, 3 Farklı Boyutta Paslanmaz Çelik Et Kıyma Diski, İçli Köfte, Sucuk/Sosis Yapma Aksesuarı ve Kilit Fonksiyonu ile Güvenli Kullanım özellikleri ürünümüzü farklı kılmaktadır. 2200 Watt  kilit Motor gücü ile Kurban Bayramı ve sonrasında mutfaklarda en büyük yardımcınız Vestel Kıyma Makinesi kampanyamız 9 Temmuz tarihine kadar geçerlidir. Ürünümüzü yakından görmek ve daha detaylı bilgi almak üzere herkesi mağazalarımıza bekliyoruz.”dedi.(TALİP KÖLEOĞLU)