ALTINELLER VESTEL'DEN AŞURE ETKİNLİĞİ

  • Eklenme Tarihi :04.08.2023 | 14:41
  • Muhabir :

Altıneller Vestel’de 5.Geleneksel Aşure Etkinliği Yayladağı’nda Yapıldı

ALTINELLER VESTEL'DEN AŞURE ETKİNLİĞİ

Asrın felaketinde 4 önemli şubesinin yıkılması ile büyük kayıp yaşamasına rağmen kısa sürede toparlanarak Hatay,Adana ve Mersin’de 15 lokasyonda hizmetine devam eden Bölgemiz dayanıklı tüketin mallar sektörünün günden güne yükselişini sürdüren markası Altıneller Vestel’in geleneksel olarak gerçekleştirdiği Aşure Etkinliği Yayladağı şubesi önünde gerçekleşti.Cuma namazı sonrası yoğun katılım ile gerçekleşen 5. Altıneller Vestel Aşure Etkinliğine Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın,Ak Parti Yayladağı İlçe Başkanı Doğan Gürlen, Kurumsal Satış Müdürü Reşit Arıcıoğulları, Yayladağı Şube Müdürü Ali Demiri, diğer şubelerinin müdürleri, Müşteriler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Deneyimli aşçılar tarafından hazırlanan ve Geleneksel aşurenin biraz daha zenginleştirilmiş hali olan bol malzemeli 1000 kişilik aşure hijyen koşullarına uyularak konuklarına dağıtılırken Altıneller Vestel’in aşure lezzeti yine tüm katılımcılardan tam not aldı.

Programın başından itibaren her ayrıntıyı titizlikle takip eden Altıneller Vestel Kurumsal Satış  Müdürü Reşit Arıcıoğulları   , Muharrem ayı dolayısıyla müşterilerine bu yılda Aşure ikram etmenin mutluluğunu yaşadıklarının altını çizerek başladığı açıklamasında :” Öncelikle yaşadığımız büyük felaketten dolayı herkese büyük geçmiş olsun demek istiyorum.Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlara da sabırlar diliyorum. Altıneller Vestel olarak yaşadığımız büyük kayıplara rağmen 15 şube ile hizmetimize hız kesmeden devam ettiğimiz bölgemizde yeni şubemiz olan Yayladağı Altıneller Vestel’de etkinliğimizi gerçekleştirmenin heyecanını yaşadık.

Muharrem ayı ve birçok önemli olay meydana geldiğine inanılan Aşure Günü dolayısıyla geleneksel olarak düzenlediğimiz  etkinliğin yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu etti.Altıneller Vestel’in değerli işletmecilerine bu güzel etkinliğe verdikleri destek ve hassasiyetlerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunarak 5.Geleneksel Aşure İkramı etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran kıymetli konuklarımıza ,titizlikle çalışan kıymetli ekip arkadaşlarımıza ve bin bir özenle aşureyi hazırlayan ekibe teşekkür ediyorum. Nice Muharrem ayı Aşure günü etkinliklerinde bir arada olmak dileği ile saygılarımı sunuyorum” dedi.

Aşureleri afiyetle yiyen konuklar Altıneller Vestel Mağazaları yöneticilerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. (MİTHAT KALAYCIOĞLU)