Alsancak Hazır Beton Sektöre Hızlı Girdi

  • Eklenme Tarihi :11.10.2023 | 21:23
  • Muhabir :

MUHABİR: SELVİ KADIOĞLU

Alsancak Hazır Beton Sektöre Hızlı Girdi

Kısa süre önce faaliyetlerine başlamasına rağmen kusursuz hizmeti ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran  Alsancak Hazır Beton sektördeki istikrarlı yükselişini sürdürüyor.

 

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın katılımları ile temel atma töreni gerçekleştirilen Hatay Serinyol Serdar Demir Çocuk Evleri Sitesinin hazır beton ihtiyacını karşılayan  Alsancak Hazır Beton dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Bölgemiz inşaat sektörünün deneyimli isimleri  Genç girişimciler Ali Güngör ve Ömercan Güngör tarafından kurulan  Alsancak Ltd.Şti. sektöründe profesyonelleşmiş yönetim kadrosu ile müşteri taleplerini en iyi şekilde analiz ederek, doğru çözümler sunmak amacı ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Genç girişimciler Ali Güngör ve Ömercan Güngör yaptıkları açıklamada:” Kısa süre önce faaliyete geçirdiğimiz firmamızın kısa sürede sektörde adından söz ettirmesinin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız verdiği hizmetin her aşamasında, müşterisinin yanında olmayı temel hizmet prensibi olarak benimsemiştir. Öncelikli hedefimiz; kalite, güven, sürat ilkemizden yola çıkarak ilgili mevzuat hükümleri ve mesleki prensiplerimiz doğrultusunda yatırımcı ve sanayici siz değerli firma sahiplerini hazır beton sektörü ile ilgili en son gelişmeler değişiklik ve yenilikleri de göz önüne alarak gereken verimi en iyi biçim de sağlamaktadır. Kalite ve güvene önem veren bir kurum olarak, sektörün gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan standartlara uymak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.”dedi.

Alsancak Hazır Beton hakkında www.myaalsancakbeton.com sayfasından detaylı bilgi alabileceğiniz gibi güncel paylaşımların yer aldığı İnstagram @alsancakbeton ve Facebook @ Mya Alsancak Beton Hatay sayfalarını da takip edebilrsiniz.

Hasanlı Mahallesi Hasanlı 2 Sokak No : 8 adresinde faaliyet gösteren  Alsancak Hazır Betonun  iletişim numarası 0 539 674 51 86.