Alkan Taban’da Geleneksel Bayramlaşma

  • Eklenme Tarihi :13.07.2022 | 11:09

Ayakkabı ve Taban sektöründe Bölgemiz ve Ülkemiz için önem arz eden Alkan Tabancılıkta geleneksel bayramlaşma programı gerçekleşti.

Alkan Taban’da Geleneksel Bayramlaşma

Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Alkan Tabancılık tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma programına  Yöneticiler ve çalışanlar katıldı.

Bir bayramlaşma töreninde daha çalışanları ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Alkan Tabancılık Yöneticileri yaptıkları açıklamada :” 1975 yılından itibaren bölgemiz   Ayakkabı ve Taban sektöründe faaliyet gösteren ve  bölge ekonomisine büyük katkı  sağlayan firmamız kurulduğu günden bugüne geleneksel bayramlaşma programı düzenlemektedir. Sadece geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı olumsuz bir biçimde etkileyen Covid-19 salgını münasebeti ile zorunlu olarak bayramlaşma programına ara vermiştik. Bizim başarımızda büyük paya sahip olan kıymetli çalışanlarımız ile bir arada olmak bizler için son derece  önemlidir. Değerli çalışanlarımızın ,ailelerinin  ve tüm islam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimiz ile kutluyoruz.”dediler. (TALİP KÖLEOĞLU)