E-DEFTER VE LUCA’ UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

  • Eklenme Tarihi :22.12.2022 | 12:21

İTSO ve Muhasebeciler Odası İşbirliği İle E-Defter ve LUCA Uygulamaları Semineri Düzenlendi

E-DEFTER VE LUCA’ UYGULAMALARI SEMİNERİ DÜZENLENDİ

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliği ile LUCA Akdeniz Bölge Sorumlusu Yaşar İlaslan sunumu ile meslek mensuplarına yönelik eğitim semineri düzenlendi. İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyelerine yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor.

İTSO Halil şahin meclis Salonunda gerçekleştirilen eğitim seminerinde, LUCA Akdeniz Bölge Sorumlusu Yaşar İlaslan, “E-Defter Mevzuatı, E-Deftere Geçişte Ciro ve Sektörel Şartlar Mali Mühür” konularında sinevizyon destekli olarak bilgiler verdi.

LUCA Akdeniz Bölge Sorumlusu Yaşar İlaslan’ın eğitim seminerine meslek mensupları yoğun ilgi gösterdi. Seminerde aşağıdaki başlıklar hakkında detaylı bilgiler verildi.

E-Defter Mevzuat Yasal Dayanak, E-Defter Geçişte Ciro ve Sektörel Şartlar, Mali Mühürler ve E-imza İşlemleri, LUCA E-Defter Uygulaması, E-Defter Tanımlamaları, E-Defter oluşturma, Gönderme ve Onaylama, E-Defterde Dikkat edilmesi gerekenler ve özellikli durumlar, E-Defter Saklama, TÜRMOB-LUCA E-Entegratörlük hizmetleri, Son Güncel LUCA Uygulamaları, LUCA Denetim Analiz Uygulamaları. Seminer sonunda, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Yardımcısı Leyla Eren LUCA Akdeniz Bölge Sorumlusu Yaşar İlaslan’a günün anısına plaket takdiminde bulundu.

Eğitim Seminerine, İTSO Meclis üyeleri, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, öceki dönem İSMO Başkanı Merih Hasan Yıldırım, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve meslek mensupları katıldı. (Haber Merkezi)