Duduoğlu İTSO’yu Ziyaret Etti

  • Eklenme Tarihi :15.02.2024 | 11:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

Duduoğlu İTSO’yu Ziyaret Etti

CHP İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Duduoğlu, CHP İskenderun İlçe Başkanı Hüseyin Derin, CHP ilçe teşkilatı yönetimi ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler. Ziyarette, 6 Şubat depremi sonrası yaşanan gelişmelerin yanı sıra bölgemiz ekonomisi ve 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimler değerlendirildi.

 

CHP İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Duduoğlu toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verdi. Sosyal belediyecilik anlayışını Cumhuriyetin ikinci yüzyılında tüm Türkiye ile buluşturmayı hedeflediklerini belirten Duduoğlu, ‘Deprem sonrası bölge olarak ciddi yaralar aldık. Ekip olarak yaraları sarmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Halkımızın desteğiyle hep birlikte ayağa kalkacağız” mesajını verdi.

İTSO Meclis Başkanı Zeki Altun, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette, İTSO Başkanı YILMAZ, Mehmet Duduoğlu’ na hayırlı olsun dileklerini ileterek bölgemiz ekonomisi ve deprem sonrası yaşanan gelişmeler hakkında bilgiler verdi.