Başarılı Başkan Kabaali Veda Etti

  • Eklenme Tarihi :07.01.2024 | 11:43
  • Muhabir :Haber Merkezi

Başarılı Başkan Kabaali Veda Etti

Görev yaptığı süre boyunca yaptığı başarılı çalışmalar ile bilinen Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali 14 yıldır sürdürdüğü görevini sonlandırdığını duyurdu. Başkan Tahsin Kaabaali yayınladığı mesajında :”Saygıdeğer Kamuoyu,Türkiye’nin en genç OSB başkanlarından biri olarak başladığım ve 14 yıldır sanayicilerimizin teveccühüyle sürdürdüğüm Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bugün itibariyle sonlandırmış bulunmaktayım.

 

Şehrimizi yerle bir eden, yaşam koşullarımızı ve önceliklerimizi değiştiren deprem dolayısıyla çocuklarıma ve aileme daha fazla zaman ayırmak istiyorum. Ayrıca dünyanın sayılı konserve tavuk üreticilerinden birisi olmayı hedefleyen ve 200 mesai arkadaşımla çalıştığımız şirketimizin, yeni yatırım planlarını devreye alarak, ekonomi ve istihdama daha fazla katkı sağlamayı amaçlıyorum. Bu nedenlerle Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden ayrılıyorum.

Asrın felaketi sonrası şehrimize ve sanayicilerimize olan sorumluluğum gereği şehirde kalarak devam ettiğim görevi, Antakya OSB’yi deprem öncesine göre daha fazla istihdam sağlayan, daha çok enerji kullanan, modern idari ve ticari binası ile altyapısını tamamlamış ve deprem etkisinin üstesinden büyük ölçüde gelmiş olarak borçsuz bir yapıyla devrediyorum. Liyakat, şeffaflık ve hesap verebilirlilik ilkeleriyle hareket ettiğim görev sürem boyunca desteklerini esirgemeyen kamu kurum ve kuruluşlarına, STK’lara, sanayicilerimize, yönetim kurulu üyelerimize, çalışma arkadaşlarıma, danışmanlarımıza, müşavirlerimize, basın ve kamuoyuna şükranlarımı sunuyorum.Saygılarımla.”ifadelerine yer verdi.