ATSO’YA NEZAKET ZİYARETİ - Hatay Gazetesi

ATSO’YA NEZAKET ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :21.06.2024 | 14:42
  • Muhabir :Haber Merkezi

ATSO’YA NEZAKET ZİYARETİ

Harbiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(HASYAD) Başkanı Oktay Küçükdüveyki ve yönetim kurulu, Antakya Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO) ziyaret etti.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ve Genel Sekreter Ali Mullaoğlu tarafından karşılanan HASYAD Başkanı Oktay Küçükdüveyki, ziyarette yönetim kurulunda görev alan isimleri de tanıttı.

Ziyarete; HASYAD Başkan Yardımcısı Hüsamettin Eskiocak, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Avcı, Mehmet Yeniocak, Hamza Karadaş, İlyas Eskiocak, Reşat Ceylan, Mithat Büyükaşık, Kerim Öztürk, Sezgin Mansuroğlu ile Dernek Çalışanı Yusuf Karadaş katıldı.

Toplumun dinamiklerini oluşturan Sivil Toplum Kuruluşları arasındaki iletişimin ve dayanışmanın ön plana çıktığı ziyarette, HASYAD Başkanı Oktay Küçükdüveyki, göreve yeni seçildiği Harbiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin sorumlu olduğu bölgeye önemli hizmetlerde bulunduğunu ifade ederken, yeni yönetimle birlikte daha güzel çalışmalara imza atmaya çaba sarfedeceklerini söyledi.

Ziyarette ayrıca, 6 Şubat depremlerinin ardından yöredeki sorunlar da ele alındı.  HASYAD Başkanı Küçükdüveyki, yöre insanlarının ihtiyaç duyduğu yardımlar için ATSO'nun katkılarına ihtiyaç duyulacağına da işaret etti.

Göreve yeni seçilmesinden dolayı HASYAD Başkanı Oktay Küçükdüveyki'yi tebrik eden ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ise, iş insanlarının yoğun iş hayatlarına rağmen sorumluluk almalarının önemli ve anlamlı olduğunu ifade ederek, "Odamızın değerli üyesi, Hatay'ımızın istihdam yaratan iş insanı Oktay Küçükdüveyki ve ekibini kutluyorum. Misafirlerimizi Meclis Başkanımız Selahattin Eskiocak, Genel Sekreterimiz Ali Mullaoğlu ile birlikte ağırladık. Topluma hizmeti amaçlayan HASYAD'ın öneri ve birlikte çalışma teklifi konusunda yanlarındayız. Ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum" dedi.