GELENEKSEL DÖVME DONDURMA

ABDULKADİR USTA’DAN GELENEKSEL DÖVME DONDURMA

Yaz aylarının serinleten lezzeti içerisinde olduğumuz Ramazan ayınında vazgeçilmez lezzeti olmaya devam ediyor.Geleneksel yöntemler ile dövme dondurma yapan 3.kuşak dondurmacı Abdulkadir Ustanın yüzde yüz gerçek salep,süt,şeker ve gerçek meyve taneciklerinden yaptığı muhteşem dondurmalar yoğun ilgi görüyor. Sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde evlere servis yapacak olan Abdulkadir Usta eşsiz dondurma lezzetinin yanında çok uygun fiyatları ile de takdir topluyor.

Üç kuşaktır kaliteden ve doğal malzemeden asla taviz vermeden müşterilerine en leziz dondurmayı sunduklarını söyleyen Abdulkadir Şanal ,Kullanmış oldukları yüzde yüz gerçek salep,süt,şeker ve gerçek meyve tanecikleri ile dondurmalarının adeta vitamin deposu olduğunun altını çizerek herkesi bu muhteşem lezzeti tatmaya davet etti.

EVLERE SERVİS YAPILIYOR

Covid-19 salgını nedeni ile uygulanan ve 17 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde evlere servis yaptıklarını söyleyen Abdulkadir Usta; Sade, Çikolata, Limon, Çilek, Kivi,Antep Fıstığı,Karamel,Vişne,Kavun,İncir,Muz,Kara Dut,Şirinler,Böğürtlen ve Aronia’lı dondurma çeşitlerini müşterilerine sunduklarını ve bu tamamen doğal vitamin deposu dondurmalarda isteyenlere bir telefon kadar yakın olduklarını söyledi.

Mehmet Kafadar Caddesi Yess Künefe bitişiğinde hizmet veren Abdulkadir Ustanın muhteşem dondurma lezzetleri için 0 539 542 90 53 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 215 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler