DEVADA YENİ GÖREVLENDİRME

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Antakya İlçe Başkanlığı’nca İlçe Hukuk ve Adalet İşleri Başkanlığı’na Av.Ahmet Fatih Oruç getirildi. Oruç’a rozetini Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin taktı.

Konu ile ilgili bilgi veren DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, “Özgürlük, eşitlik, adalet” temelleri üzerine kurulu bir demokrasi anlayışının savunucusudur. Temel hak ve özgürlükleri; etnik köken, dil, din, siyasi ve sosyal aidiyet farkı gözetmeksizin tüm insanlar için tanıyor ve iç hukuku bu standartlara göre uyarlamayı hedefliyor. Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığınca İlçe Hukuk ve Adalet İşleri Başkanlığına Av. Ahmet Fatih Oruç görevlendirilmiştir.” dedi.

GENÇLİK ÇALIŞMALARI BAŞKANI GAZİOĞLU OLDU

Öte yandan DEVA Partisi Gençlik Çalışmaları Başkanlığı’na da Fethullah Gazioğlu getirildi.

Gençliğin sadece gelecek değil, aynı zamanda bugün olduğunu belirten Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, “Türkiye’nin bugünden yarına gideceği rotanın belirleyicisi de gençlik olacaktır. Her şeyden önce, gençliğin dinamizmi, ilham ve gücü hayal ettiğimiz özgür, adil ve demokratik Türkiye’ye giden yoldaki en önemli taşıyıcıdır. Deva Partisi Antakya İlçe Başkanlığınca Gençlik Çalışmaları Başkanlığına Fethullah Gazioğlu görevlendirilmiştir.” dedi. (Haber Merkezi)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 264 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler