HATOKDER den Teşekkür

Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği (HATOKDER) Yönetimi Covid-19 salgını sürecinde etkilenen Okul Öncesi Eğitim Kurumları için Okul öncesi eğitimine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak  konusunda 15 İlçe’de bulunan Billboardlarda afiş yayınlanması konusunda kendilerine büyük destekte bulunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ve Eşi Prof.Dr.Nazan Savaş’a teşekkür ettiler.

HATOKDER Başkanı Psikolog Doğan Kuş yaptığı açıklamasında : “Bütün Dünya yı etkisi altına alan Covid Pandemisi  sürecinde  bütün iş alanları gibi, eğitim sektörü de derinden etkilenmiştir. Eğitim de tıpkı sağlık gibi ihmale gelmemesi gereken hayati bir konudur. Hele ki bu, çocuklarımızın hayatına yön veren,  ikinci bir anne kucağı olan okulöncesi eğitim kurumları ise !

 Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği (HATOKDER) olarak “ Okulöncesi Eğitime dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak” amacıyla hazırladığımız projemizde bizlere her zaman olduğu gibi destek sunan HBB Başkanı Doç. Dr.  Lütfü Savaş ve eşleri Prof.Dr.  Nazan Savaş hanımefendiye derneğimiz adına sonsuz teşekkürler…

Afişimiz Hatay da tüm ilçelerimizin reklam panolarında !

Sağlıkla, çocuklarımızın gülen yüzleri kadar güzel günler dileğiyle..”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06.05.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 228 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler