ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

SAFİR OTOPARK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI

Hatay Genelindeki tüm yol üstü araç park uygulamasında tek yetkili firma olan Safir Otopark ‘ın geleneksel hale gelen yardım kolileri dağıtımı gerçekleşti.Ramazan ayı dolayısıyla tüm personele dağıtılan yardım kolileri çalışanlarının her daim yanında olan Safir Otopark farkını bir kez daha gözler önüne serdi.

Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında personelleri için tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Safir Otopark  yetkilisi Cem Angay,Geleneksel hale getirdikleri yardım kolilerini Ramazan ayının ilk günlerinde gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek   yaptığı açıklamasında :” Konusunda eğitimli , görev yaptıkları bölgelerde gerek kurdukları seviyeli diyaloglar gerekse de yardımcı olmaları yönleri ile araçlarını park eden vatandaşlardan tam not alan çalışanlarının her daim destekçisi olmaya devam edeceğiz.Covid-19 illetinden kurtularak bir an evvel sağlıklı günlere kavuşmak dileği ile herkese Hayırlı Ramazanlar diliyoruz.”dedi.

Aldıkları yardım kolileri  ile mutlu olan Safir Otopark çalışanları her daim destekleri ile yanlarında olan Safir Otopark yöneticilerine teşekkür ettiler. (TALİP KÖLEOĞLU)

 


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22.04.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 134 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler