YÜZDE 35 ORANINDA ZAM YAPTIK

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin:

TÜRKİYE’DE EN ÇOK ZAM VEREN BELEDİYELERDEN BİRİ OLDUK

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, Mahalli İdareler ve İşverenleri Sendikası ve Belediye İş Sendikası ile toplantısını karara bağladı. Maaşlara %35 oranında zam yapıldığını belirten Keskin: “Bu zam oranları ile şirket personeli arkadaşlarımıza Türkiye’de en çok zam veren belediyelerden biri olduk.”dedi.

%35 ORANINDA ZAM YAPTIK

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin konuyla ilgili “ Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri neticesinde Belediye Şirketimiz Dörtyol Belde Hizmetleri imar Ltd. Şti’ ne bağlı olan şirket personeli olan mesai arkadaşlarımızın maaşlarına %35 oranında zam yaptık. Buna göre en düşük mesai ücreti alan mesai arkadaşımız net olarak 3629.27 TL  alacak. Ayrıca yılda bir defaya mahsus olmak üzere toplamda 30 gün ikramiye alacaklar.

EN İYİ ŞEKİLDE ZAM YAPTIĞIMIZA İNANIYORUM

Ayrıca Belediyemizde kadrolu olarak çalışan işçi arkadaşlarımızın maaşlarına da yıllık % 13 oranında zam yaptık. İmkanlarımız dahilinde mesai arkadaşlarımıza en iyi şekilde zam yaptığımıza inanıyorum. Bu zam oranları ile şirket personeli arkadaşlarımıza Türkiye’de en çok zam veren belediyelerden biri olduk. Kıymetli personellerimize hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. “ dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)


HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26.02.2021 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 149 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
Facebookta Paylaş Tweetle
Benzer Haberler